Галерея суконь

on the piano

Мрія кожної дівчини, жінки – бути жінкою мрії. Бог створив дівчину витонченою і гарною. Ви створені для кохання, ви – музика серця чоловіка. Одягнена у білосніжні і розкішні шати, ви подаруєте йому руку і серце. Вам усміхнуться янголи на небі, заграють небесні арфи і скрипка весільного дня.  І ваше весілля буде – на високій ноті.

Весільний салон «Сопрано» пропонує розкішне вбрання для вашого досконалого образу. В салоні представлені  ісПАНСЬКІ, французькі весільні сукні. Ми офіційно працюємо з брендами, які є творцями високої весільної моди: Pronovias Fashion Group (Іспанія),  Herm`s Bridals (Франція) та інші.  Ви зможете також вибрати відповідні аксесуари – фату, рукавички, біжутерію. І звісно ж, підібрати якісне весільне взуття.  
Якщо у вас виникнуть питання щодо організації весільного дня, ми з радістю дамо вам поради щодо бенкетного залу, весільного букету, фотографа тощо. Адже ми щодня зустрічаємося з цими питаннями, а ви – вперше. Тому завітайте у салон «Сопрано», щоб ваше весілля було на високій ноті!

Салон «Сопрано» пропонує також ЯКІСНЕ ВЕСІЛЬНЕ ВЗУТТЯ!

W1 PRONOVIAS fashion group (BARSELONA)

Herm's

Pronuptia

Complicite

POINT MARIAGE

Партнери:
Весільний салон "Casablanca"
Весільний салон "Міледі"
Весільний портал "Щаслива пара"
Весільна агенція "Життя прекрасне"